ایندکسی ها » چگونه بک لینک های دائمی ایجاد کنیم ؟
چگونه بک لینک های دائمی ایجاد کنیم ؟   چگونه بک لینک های دائمی ایجاد کنیم ؟  

چگونه بک لینک های دائمی ایجاد کنیم ؟

اگر شما هم به فکر سئو وب سایت های خودتان هستید ، باید بدانید یکی از مهمترین استراتژی های سئو ، بک لینک و بالا بردن لینک های وب سایت است ، شما از روش های زیادی میتوانید برای جذب بک لینک استفاده کنید ، مثلا بک لینک خریداری کنید و یا از روش های ابتکاری استفاده کنید .

با نیدوبمستر همراه باشید.

حالا سئوال این است که چگونه بک لینک های دائمی ایجاد کنیم ؟

اگر نمیخواهید هزینه ای برای خرید بک لینک انجام دهید ، میتوانید خودتان به راحتی بک لینک جذب کنید . ما در اینجا 7 روش برای جذب بک لینک را به شما معرفی میکنیم و امیدواریم مفید واقع بشوند .

نکته مهم :  توجه کنید برخی از این روش های بک لینک گیری جزو سئو کلاه سیاه محسوب شده و میتواند برای وب سایت شما خطرناک باشد ، اگر نمیخواهید آنها را انجام دهید شما میتوانید به راحتی بک لینک دائمی و ارزان با تعداد انبوه را از وب سایت ما تهیه کنید .


ادامه ی مطلب : چگونه بک لینک های دائمی ایجاد کنیم ؟


  ثبت نظر DoFollow  

1 - ثبت نظر DoFollow در وبلاگ ها

وبلاگ های وردپرس برای جلوگیری از اسپم و کاهش رتبه سئو ، به لینک های خودشان صفت NoFollow میدهند و لینک آنها ارزشی برای وب سایت ندارد ، از طرف دیگر برخی وبلاگ ها صفت DoFollow را در لینک دیدگاه ها استفاده میکنند که شما میتوانید با ثبت دیدگاه و لینک خود از آنها استفاده ای به عنوان بک لینک ببرید .


حتما بخوانید : تاثیر بک لینک دائمی در اتوریتی وب سایت


بک لینک شبکه های اجتماعی
 

2 - لینک در شبکه های اجتماعی قرار دهید

سعی کنید همیشه پروفایل شبکه های اجتماعی خودتان را بروز کنید و لینک وب سایت خودتان را در آن قرار دهید .

3 - از سایت های پرسش و پاسخ استفاده کنید

سایت های پرسش و پاسخ مانند Quora یکی از بهترین مکان ها برای استفاده به عنوان  بک لینک میباشد ،همچنین اگر بتوانید در سرویس هایی همچون Haro ثبت نام کنید میتوانید بک لینک های بیشتری به دست آورید .

4 - در مطالب خودتان لینک قرار دهید

  ساخت لینک داخلی  

سعی کنید هر زمان که مطالبی در وب سایت قرار میدهید ، چندین لینک داخلی نیز در ان قرار دهید ، با این کار  ، بعد ازمدتی میبینید که شبکه ای گسترده ای از لینک دارید که باعث میشود کاربران درصفحات داخلی شما گشت و گذار کنند و بانس ریت شما پایین بیاید .

 

5 - مسابقه طراحی کنید 

سعی کنید مسابقه ای برای کاربران خودتان قرار دهید ، و از انها بخواهید برای شروع مسابقه لینک شما را در شبکه های اجتماعی انتشار دهند و یا شما را به دیگران معرفی کنند (رفرال ) .

6- از سرویس HARO استفاده کنید 

Haro یکی از مرجع هایی میباشد که افراد برای دریافت پاسخ ، پرسش های خودشان به ان مراجعه میکنند ، اگر شما در زمینه خاصی مهارت میتوانید به پرسش های دیگران پاسخ دهید و از این روش برای خودتان بک لینک تهیه کنید .

7 - خرید بک لینک دائمی !

  خرید بک لینک دائمی  

اگر شما به دلایلی تمایل نداشتید که نکات بالا را انجام دهید و یا فرصت آن را ندارید میتوانید با خرید بک لینک  دائمی و ارزان قیمت بسیار سریعتر از روش های بالا وب سایت خودتان را با کلمه مد نظر در گوگل بالا ببرید . بک لینک دائمی به شما کمک میکند اعتبار صفحه و دامنه خود را نیز بیشتر کنید .

برای خرید بک لینک دائمی و ارزان اینجا کلیک کنید .

با تشکر از شما که این مقاله را مطالعه کردید .
دسته بندی : آموزش, سئو

مطلالب مرتبط با موضوع